Skip navigation.
 

XXVIII Турнір юних хіміків

З 13 по 18 січня на базі Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходив XXVIII Всеукраїнський Турнір юних хіміків. У зв'язку з воєнними діями Турнір проводився в онлайн режимі, установа-організатор забезпечувала комп'ютерною технікою, безперебійним інтернет-зв'язком та електрикою. Також частина київського журі використовувала приміщення ТОВ Укроргсинтез (компанія Єнамін) для свого розміщення і проведення низки заходів, необхідних для організації змагань.

 

З попередньо зареєстрованих 15 команд-учасників на Турнірі грали 12 колективів з 9 міст та населених пунктів України: Бердичів "Графен", Вінниця "Хімічний калейдоскоп", Волинь "Лучеськ", Кам'янець-Подільський "Гідроген", Полтава "НЕОС", Рівне "Teenegers", Рівне "Елемент", Слобожанське "ВІНКС", Харків "Новобаварський", Харків "Салтівка", Харків-14, Хотин "Non Stop". До журі Турніру входили троє представників хімічного факультету Національного університету імені В.Н. Каразіна: Дорошенко А.О., Марков В.В., Чуйко Ю.І.

При проведенні Турніру організатори суворо дотримувались правил техніки безпеки: під час повітряних тривог команди знаходились у бомбосховищах.

 

Один з чвертьфіналів довелось перенести на наступну добу завдяки масованому ракетному обстрілу території України. Тим не менш, воєнні дії та проблеми з електрикою не зіпсували змагання, які відбулись на такому ж високому рівні, як і у попередні довоєнні та до-COVID-ні роки.

Результат Турніру був приємним для харків'ян: всі 3 харківські команди грали у фіналі, чемпіоном стала команда Харків "Салтівка".

 

У особистій першості харків'яни також посіли чільні місця і отримали дипломи в різних номінаціях.

Чекатимемо на Перемогу України і проведення наступного Турніру юних хіміків у режимі безпосереднього особистого спілкування учасників і членів журі.