Skip navigation.
 

Унікальна можливість для студентів хімічного факультету Каразінського працювати в найсучасніших хімічних лабораторіях

Зважаючи на продовження військових дій на території харківської області, адміністрація Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна планує організацію навчання в першому семестрі 2022-23 н.р. в онлайн форматі.  За цих умов, хімічний факультет намагається знайти можливість для студентів працювати в хімічних лабораторіях та набувати відповідних експериментальних навичок справжнього хіміка.

Наразі давній партнер хімічного факультету компанія ТОВ «НВП «Укроргсинтез» спільно з «Enamine Ltd.» (м. Київ) запропонував студентам хімічного факультету скористатися своєю лабораторною базою для набуття відповідних навичок.
- Для цього ТОВ «НВП «Укроргсинтез» запросив студентів ХФ ХНУ (будь-яких курсів) до м. Києва, де студентам буде надана можливість безкоштовного проживання в місті Києві та можливість працювати в хімічних лабораторіях.
- За попередньою домовленістю, студенти будуть мати змогу продовжити своє навчання в рідному університеті в онлайн форматі в першій половині дня, а в другій - працювати в хімічних лабораторіях.

Переглянути презентацію програми стажування та запис ZOOM-зустрічі студентів ХФ ХНУ з керівником програми стажування  можна за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1G0Oc5d5A7U4-eesguOzX9YC3fjfRcHet?usp=sharing

Довідково:
Компанія ТОВ «НВП «Укроргсинтез» спільно з «Enamine Ltd.» (м. Київ) є одними з найбільших українських компаній що займаються науковими дослідженнями в галузі тонкого органічного синтезу та розробкою методів синтезу нових органічних сполук.  Компанія співпрацює з провідними фармацевтичними, біотехнологічними компаніями і науковими центрами Європи, Північної Америки, Австралії, Китаю та Японії.