Skip navigation.
 

До уваги абітурієнтів (бакалаври) хімічного факультету Каразінського університету!

У 2022 р. хімічний факультет Каразінського університету проводить набір студентів на навчання за спеціальністю 102 Хімія за освітніми програмами "Хімія" та "Харчова хімія та харчова безпека".

 

Конкурсний прийом на підготовку бакалаврів здійснюється:

1. Для осіб, які здобули повну загальну середню освіту (ПЗСО) (бюджетні місця) на перший курс - за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) або зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2019, 2020 та 2021 років з хімії, математики та української мови (літератури). Враховуючи результати розгляду мотиваційних листів.

 

Вступ на навчання на контрактній основіза кошти фізичних та/або юридичних осіб проводитиметься лише за результатами розгляду мотиваційних листів.

 

Вступникам необхідно буде подати електронну заяву (або паперову заяву в деяких випадках, наприклад при розбіжності ФІО в документі про освіту та сертифікаті ЗНО).

Конкурсний бал для вступу на спеціальність 102 Хімія на базі ПЗСО розраховується за формулою:

КБ = ((бал Укр. мови НМТ)×0,3 + (бал математики НМТ)×0,35 + (бал Історії Укр. НМТ)×0,35)×РК×ГК,

де РК - регіональний коефіцієнт - 1,07 для конкурсних пропозицій Каразінського університету.

ГК - галузевий коефіцієнт - 1,02 для заяв з пріоритетністю 1 та 2.

 

Для вступу на навчанняза кошти державного або місцевого бюджету конкурсний бал має становити не менше 125 балів.

 

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО за денною формою здобуття освіти:

  • з 29 липня до 8 серпня - прийом заяв та документів для осіб, які вступають за квотою-2;
  • з 29 липня до 18:00 23 серпня - прийом заяв та документів для осіб, які вступають за результатами НМТ;
  • не пізніше 29 серпня - формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих за кошти державного або місцевого бюджету;
  • до 18:00 2 вересня - вступники, які отримали рекомендації, мають надати оригінали документів до приймальної комісії;
  • не раніше 2 вересня - надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб;
  • 5 вересня - зарахування вступників за кошти державного або місцевого бюджету (за державним замовленням) та до 30 вересня - за кошти фізичних  та/або юридичних осіб;
  • до 19 вересня - переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі ПЗСО.

 

2. Для осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста на 2 курс навчання за спеціальністю 102 Хімія за освітньою програмою "Хімія" (за кошти фізичних та/або юридичних осіб з можливістю переводу на вакантні бюджетні місця після 2-го курсу), за результатами визначеного Правилами прийому одного предмету НМТ або ЗНО 2019-2021 років (перший предмет) та одного предмету НМТ або ЗНО 2019-2021 років на вибір вступника (другий предмет).

 

Детальніше з правилами прийому до університету, а також з переліком необхідних документів можна ознайомитися за посиланням: http://start.karazin.ua/page/documenty

 

Каразінський університет сформулював Вимоги до мотиваційного листа вступника і порядок його розгляду. Зокрема, радимо доповнити лист інформацією про Вашу наукову, громадську і художню діяльність та участь/перемогу в олімпіадах, конкурсах, турнірах, МАН тощо. Вимоги до мотиваційних листів вступників на навчання для здобуття вищої освіти до Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна в 2022 році можна знайти за посиланням:

http://start.karazin.ua/app/webroot/files/upload/documents/pravyla_pryjomu-2022/dod_6.pdf

 

Контакти: м. Харків, 61022, майдан Свободи, 4

Телефони: 0979851799,  0663267415 (виключно Telegram)

Telegram:  https://t.me/+ZDfmjAehBVhhZDQy (бакалаври)

e-mail: vstup.chem@karazin.ua

Instagram: chem.karazin