Skip navigation.
 

До уваги абітурієнтів хімічного факультету Каразінського університету!

Бакалаврський рівень: для вступу для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти (бюджетні місця) вступникам необхідно буде подати заяву та результати національного мультипредметного тесту. Для вступу на навчання з оплатою на контрактній основі треба буде подавати лише заяву та мотиваційний лист.

 

Національний мультипредметний тест буде складатись з завдань з української мови, математики та історії України. Детальніше з програмою НМТ можна ознайомитись на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти: https://testportal.gov.ua та Міністерства освіти і науки України: https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/nacionalnij-multipredmetnij-test.

 

Магістратура на основі бакалавра: абітурієнт має скласти фаховий іспит у закладі освіти для навчання на бюджетній основі. Мотиваційний лист подається при вступі на навчання за контрактом.

 

Детальніше з правилами прийому до університету, а також з переліком необхідних документів можна буде згодом (після 15 травня 2022 року) ознайомитися за посиланням: http://start.karazin.ua/page/documenty

Додаткову інформацію можна знайти на сайті хімічного факультету: http://chemistry.univer.kharkov.ua/

 

Контакти: м. Харків, 61022, майдан Свободи, 4

Телефони: 0979851799,  0663267415 (виключно Telegram)

Telegram:  https://t.me/+l8ZjURXY3qliMDUy (бакалаври)

e-mail: vstup.chem@karazin.ua

Instagram: chem.karazin