Skip navigation.
 

Пішов із життя доцент кафедри прикладної хімії хімічного факультету Анатолій Жолновач: факультет та університет співчувають...

З глибоким сумом повідомляємо, що 31 грудня 2021 року на 83 році життя пішов із життя доцент кафедри прикладної хімії хімічного факультету Анатолій Михайлович Жолновач.

 

Все життя Анатолія Михайловича було пов'язане з Університетом. Його наукові інтереси лежали в галузі фізичної хімії неводних розчинів електролітів. Доцент Жолновач А.М. викладав хімію тисячам першокурсників різних факультетів Каразінського університету.

З 1994 до 2012 року Анатолій Михайлович очолював кафедру теоретичної хімії. Завдяки його творчій енергії та організаторському таланту кафедра набула нового імпульсу у своєму розвитку. У складні роки Анатолію Михайловичу вдалося зберегти та примножити кадровий та матеріально-технічний потенціал кафедри теоретичної (а нині прикладної) хімії.

   Глибоко сумуємо й висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Анатолія Михайловича, розділяємо гіркоту втрати. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав.