Skip navigation.

Розіграш «Кубка Декана» з міні-футболу, 2021

19 грудня 2021 р. на спортивному комплексі «Каразінський» пройшов розіграш «Кубка Декана» хімічного факультету з міні-футболу.

У турнірі взяли участь три команди студентів хімічного факультету (1-го курсу, 2-го курсу, 3-го курсу), а також дві команди випускників факультету. В ході розіграшу був проведений груповий турнір, кожна з команд провела по чотири гри.

Переможцями турніру сталі «молодші» випускники, які набрали 10 очок. Команда «старших» випускників набрала 8 очок і посіла друге місце. На третьому місці, набравши 6 очок, фінішували третьокурсникі. Команда першого курсу набрала 4 очка, посівши четверте місце. Команда другого курсу програла всі свої матчі та опинилася на останньому, п'ятому місці.

У складі команди - переможниці турніру - грали: ЛевонМікаєлян, Гіюк Володимир, Новиков Дмитро, Кирило Кривега, Романов Сергій, Чудак Денис.

Кращим бомбардиром турніру став Костянтин Бєліков, який забив 6 м'ячів. Кращим гравцем серед студентів було визнаноБогдана Гриценко.

Пропонуємо подивитися фотозвіт про цей турнір.