Skip navigation.
 

Розіграш «Кубка Декана» з міні-футболу – 2019

1 грудня 2019 р. на спортивному комплексі «Каразінський» пройшов, ставший вже традиційним, зимовий розіграш «Кубка Декана» хімічного факультету з міні-футболу.

У турнірі взяли участь дві команди студентів хімічного факультету, а також дві команди випускників факультету: «молодші» (2015-2017 роки випуску) та «старші» (1993-2006 роки випуску). У запеклій боротьбі переможцем турніру стала команда «молодших» випускників, яка виграла у всіх суперників. Друге місце посіла команда «старших» випускників, яка виграла у студентських команд, але програла своїм «молодшим» колегам. Третьою стала команда старшокурсників, які спромоглися переграти лише першокурсників, які у підсумку опинилися на останньому, четвертому місці.

У складі команди - переможниці турніру - грали: Сергій Романов, Левон Мікаєлян, Вячеслав Шопінський, Дмитро Новіков та Денис Кириленко.

Кращим бомбардиру турніру став доцент Бєліков Костянтин Миколайович, який забив 4 мячі. Кращим гравцем серед студентів було визнано Деніса Домбровського.

Пропонуємо подивитися фотозвіт про цей турнір.