Skip navigation.
 

Альма Матер – 2019

22 жовтня 2019 р. відбувся виступ команди хімічного факультету у традиційному для нашого університету конкурсі творчості першокурсників "Альма Матер - 2019", який цього року проходив під гаслом «ХНУ Фактор».

Наші першокурсники підготували цікавий виступ, у якому намагалися донести до глядачів думку про те, що переживають наші студенти за час навчання в університеті, які важливі події з ними трапляються та як вони формуються як особистості. Це все є дуже важливою та невід'ємною частиною університетського життя. Кожен з номерів виступу хіміків-першокурсників доводив, що час який ми проводимо у стінах нашого університету - це дійсно неповторний, важливий та найщасливіший час студентського життя, це дуже яскравий та насичений відрізок нашої молодості.

У підготовці та проведенні заходу взяли участь першокурсники хімічного факультету: Булатова Л., Білецька А., Хирна І., Катасонова О., Боровік А., Козлов М., Сисенко В., Дубівка К., Смаглій Я., Литвин Н., Чурсинова Л., Махонін О., Плахотя Н., Гриценко Б., Радіонов П., Жовновач А., Теслюк А., Гончаренко Н., Кощей М., Гринько В., Карнаух Е., Черидніченко Д.

Активну участь в організації роботи творчого колективу взяли студенти старших курсів хімічного факультету: Новосельцев І.М., Грязнова Є.В., Куртова Н.В., Лазаренко І.О., Жаворонкова С.В., Шульга М.О.

За результатами виступу журі конкурсу нагородило хімічний факультет дипломом «За зворушливість образів».

Адміністрація хімічного факультету висловлює щиру подяку всім студентам, які брали участь у підготовці і проведенні виступу хімічного факультету.

Переглянути відео виступу нашої команди можна за посиланням:

https://youtu.be/3c9Zj6Yq-Qk

Пропонуємо подивитися фотозвіт про виступ.