Skip navigation.
 

Розіграш «Кубка Декана» з міні-футболу, 2019

21 квітня 2019 р. на спортивному комплексі «Каразінський» пройшов розіграш «Кубка Декана» хімічного факультету з міні-футболу, проведений у рамках святкування «Дня хіміка - 2019».

У турнірі взяли участь команда студентів хімічного факультету, а також три команди випускників факультету: «молодші» (2018 рік випуску), «середні» (2015-2017 роки випуску) та «старші» (1993-2006 роки випуску). В ході розіграшу спочатку був проведений груповий турнір. Його переможцями виявилися «молодші» та «середні» випускники, які й розіграли головний приз турніру у фінальній грі. Переможцем стала команда «молодших» випускників, яка у фіналі перемогла своїх «середніх» колег з рахунком 5-3. Третє місце посіли «старші» випускники, які спромоглися переграти лише студентів. Команда студентів програла всі свої ігри та опинилася на останньому, четвертому місці.

У складі команди - переможниці турніру - грали: Левон Мікаєлян, Євген Булгаков, Артем Голубовський, Кирило Кривега та Ярослав Філатов.

Кращим бомбардиром турніру став Олексій Вєрушкін, який забив 6 м'ячів. Кращим гравцем серед студентів було визнано Деніса Домбровського.

Пропонуємо подивитися фотозвіт про цей турнір.