Skip navigation.
 

Виступ команди хімічного факультету на конкурсі «Альма Матер – 2018» визнаний найбільш креативним!

16 листопада 2018 року пройшов гала-концерт традиційного для нашого університету конкурсу творчості першокурсників «Alma mater», який підбив підсумок цьогорічних виступів факультетських команд. У цьому році конкурс проходив під гаслом «Подорож до країни мрій». За результатами конкурсу хімічний факультет отримав відзнаку «За креативний виступ».

Виступ команди нашого факультету у рамках конкурсу «Альма Матер - 2018»пройшов 23 жовтня 2018 року. Наші першокурсники підготували яскраву театральну дію, у якій втілили в життя та донесли до глядачів основну ідею свого виступу, а саме намагалися довести глядачам, що життя людини - це яскрава сукупність унікальних моментів, які потрібно необхідно заносити до своєї пам'яті. Як часто Ви замислюєтеся над тим, що ви  хотіли втілити в своєму житті, те, що ви планували, те, про що мріяли? В основному ми поспішаємо жити, поспішаємо чогось добитися. Та разом із цим упускаємо найважливіші моменти свого життя. Наші першокурсники допомогли глядачам зупинитися на хвилину та усвідомити, що важливі не тільки наші плани та мрії, також важливо те, що нам зустрічається на шляху до наших мрій. Адже саме цей путь до нашої мрії і є саме життя.

У підготовці і проведенні виступу хімічного факультету взяли участь наші першокурсники: Батюченко Станіслав, Булавінцев Павло, Юрков Костянтин, Сабодашко Наталія, Сисоев Ярослав, Савчук Олександра, Щелкун Володимир, Замлілий Віталий, Стоянова Вероніка, Грязнова Євгенія, Семененко Ольга, Гужва Іван, Лисова Марина, Козлова Аріна, Шафорост Ірина, Семенюк Марія, Новосельцев Іван, Бакуменко Владислава, Войчук Марія, Пилипенко Марія. Активну участь в організації роботи творчого колективу першокурсників взяли студенти старших курсів - Куртова Наталія, Котляревськая Тетяна, Жаворонкова Світлана, Шульга Марія.

Адміністрація хімічного факультету щиро вдячна всім студентам, що долучилися до виступу та підготовки нашої команди.

Відео виступу першокурсників хімічного факультету на конкурсі можна переглянути у блозі студентів Каразінського університету, перейшовши за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=v3ET-5-YqDo&authuser=0

 

Пропонуємо подивитися фотозвіт виступу команди хімічного факультету