Skip navigation.
 

Свято хімічного факультету – День Хіміка - 2018

Щороку наш хімічний факультет дарує студентам, випускникам, аспірантам та викладачам університету неймовірно яскраве, незабутнє і, що досить важливо, традиційне для всіх свято - День Хімічного факультету, або День Хіміка​. Цього року, 4 травня, було проведено низку заходів, присвячених найголовнішому святу факультету, який проходив під знаком елемента №51 - Стибію! 
Із самого ранку студенти всіх курсів нашого факультету своїми посмішками й танцями на сходах перед головним корпусом ХНУ імені В. Н. Каразіна заряджали всіх присутніх радістю та позитивом. Не оминули це свято й викладачі, які не упустили жодної можливості, щоб привітати студентів та дати їм свої настанови. Також було проведено багато конкурсів на логіку, кмітливість, спритність та почуття гумору, які в черговий раз довели, що наші студенти - це всебічно розвине і інтелектуальні особистості.
Крім танців і конкурсів, учасники та гості Дня Факультету взяли участь у марші по площі в халатах, у квесті по головному корпусу університету, чим ще раз довели високий інтелект і кмітливість хіміків, побували на «Аукціоні» факультету. Останнім і самим головним заходом дня став концерт в Актовому залі головного корпусу університету. Цей концерт довів усім, що на факультеті навчаються талановиті та обдаровані особистості, справжні актори, показав, що наші студенти вміють гано співати, артистично танцювати й приносити радість та захват глядачам!
В організації і проведенні свята «День Хіміка - 2018» взяли участь наступні студенти: Кірєєва Валерія, Бочаров Сергій, Шульга Марія, Котляревська Тетяна, Міронова Вероніка, Помаз Марія, Ольшанський Микита, Жаворонкова Світлана, Домбровський Денис, Сергєєва Євгенія, Ходжаєва Руслана, Бабійчук Денис, Карпань Сергій, Кожешкурт Олена, Мартинюк Дарина, Мікаєлян Левон, Проскурін Дмитро, Славгородська Марія, Шляпкіна Юлія, Шуніна Дарина, Гузе Кристина, Ольхович Влада, Екзархов Богдан, Баняс Роксолана, Трощенко Влад, Денис Домбровский, Світлана Сорокіна, Максим Похмура, Дарья Забеліна, Дмитро Бульба, Софія Греськів, Піскунов Ілля, Нігей Анастасія, Александрова Вікторія, Смірнов Олег, Куртова Наталья, Гурова Юлія, Міленіна Надежда, Чістікова Діана, Гулевська Ганна.
Адміністрація хімічного факультету висловлює щиру подяку всім студентам та співробітникам факультету, що організували і провели «День Хіміка - 2018».