Skip navigation.
 

До уваги учасників Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників з хімії!

Оприлюднено остаточні результати та розв'язання завдань дистанційного (першого) туру олімпіади: http://start.karazin.ua/page/olimpiady
Учасники дистанційного туру, які набрали 75 балів і більше, запрошуються до очного (другого) туру.
Очний (другий) тур олімпіади проходитиме у неділю, 22 квітня 2018 р. о 10:00 за адресою м. Харків, м. Свободи, 4, ауд. 7-79 (головний корпус університету, хімічна сторона). Початок реєстрації - о 9:30.
До участі в другому турі допускаються виключно особи, які закінчують навчальний заклад у цьому році, або вже здобули документ про повну загальну середню освіту раніше.

Учасники другого туру повинні мати при собі:
1) документ, що посвідчує особу і громадянство;
2) довідку з фотокарткою з навчального закладу, яка засвідчує навчання у випускному класі і завірена печаткою навчального закладу, або документ про повну загальну середню освіту.

 

Під час проведення другого туру учасникам дозволяється користуватися таблицею Менделєєва, таблицею розчинності та рядом активності металів.
Не допускається користування електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками та іншими матеріалами. У разі використання учасником олімпіади під час виконання роботи сторонніх джерел інформації (у тому числі підказки) він відсторонюється від участі в олімпіаді.
Учасникам другого туру олімпіади , які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі, нараховуються 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в Університеті імені В.Н. Каразіна.