Skip navigation.
 

Альма Матер – 2017

24 жовтня 2017 р. відбувся виступ команди хімічного факультету у традиційному для нашого університету конкурсі творчості першокурсників «Альма Матер - 2017», який цього року проходив під гаслом «Осінній детектив».

Першокурсники хімічного факультету провели красивий виступ, у якому намагалися довести глядачам, що життя людини - це яскрава сукупність унікальних моментів, які потрібно відчувати серцем, та заносити до своєї пам'яті. Як часто Ви замислюєтеся про своє життя? Про події, які з Вами відбуваються? Про людей, які Вас оточують? В основному ми опускаємо голову і біжимо, біжимо, біжимо, не помічаючи, як наше життя проходить повз нас, як ми втрачаємо власне свій час, своє життя. Наші першокурсники допомогли глядачам зупинитися на хвилину та усвідомити цю просту істину.

 

У підготовці та проведенні заходу взяли участь першокурсникі хімічного факультету: Нігей Анастасія, Сербенюк Наталя, Трощенко Владислав, Забєліна Дар`Я, Піскунов Ілля, Смірнов Олег, Бондар Юлія, Бондаренко Євген, Боринська Дарія, Келеберда Катерина, Міленіна Надія, Недорєз Ганна, Політикіна Тетяна, Пригода Єгор, Жилкова Валерія, Орлянська Ганна, Тамадаєва Валерія, Чистікова Діана, Шамаріна Ірина, Баняс Роксолана, Вєровець Олена, Греськів Анна Софія, Екзархов Богдан, Лисак Андрій, Лобанова Дарина, Матвієць Діана, Мілун Олександр, Прокопчук Наталія.

Активну участь в організаціії роботи творчого колективу взяли випускниця хімічного факультету Кірєєва Валерія, а також студентки 3-го курсу Шульга Марія та Жаворонкова Світлана.

 

Для перегляду відео виступу наших першокурсників перейдіть за ссилкою:

YouTube: Виступ хімічного факультету на конкурсі Альма матер - 2017