Skip navigation.

Розіграш «Кубка Декана» з міні-футболу

30 квітня 2017 р. на спорткомлексі «Каразінський» пройшов розіграш «Кубка Декана» хімічного факультету з міні-футболу, присвячений святкуванню «Дня Хіміка - 2017».

У турнірі взяли участь 4 команди студентів хімічного факультету: 1-го, 4-го, 5-го та 6-го курсів, а також дві команди випускників факультету. Команди - учасниці турніру були розділені на дві групи, з яких виходило по дві команди для участі у півфінальних іграх. Команди, що зайняли останні місця у своїх групах, потім грали у матчі за п¢яте місце. Це важливе для самоствердження місце зайняла команда першокурсників, яка змогла зламати опір студентів четвертого курсу. У матчі за третє місце команда старших випускників перемогла команду 5-го курсу. Переможець турніру був визначений у фінальному матчі, у якому грали молодші випускники та шестикурсники. У запеклій боротьбі переміг досвід випускників, які й стали чемпіонами.

У складі команди молодших випускників, що стала переможницею турніру, грали: Сергій Романов, Олег Кравчук, Дмитро Новіков та Дмитро Борзило.

Кращим бомбардиром турніру став аспірант кафедри неорганічної хімії Дмитро Новіков, який забив вісім голів.

Адміністрація хімічного факультету висловлює подяку викладачу кафедри фізичного виховання та спорту Чернишову Віталію Олександровичу за організацію та проведення турніру.