Skip navigation.

Хімічні Каразінські читання–2017

Шановні колеги!

 

18-20 квітня 2017 року на хімічному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна відбулась IХ Всеукраїнська наукова конференція студентів та аспірантів  "Хімічні Каразінські читання-2017" (ХКЧ'17).

Працювали 4 секції: органічної хімії, неорганічної хімії, аналітичної хімії та фізичної хімії.

Всього на конференцію було подано 112 робіт студентів, аспірантів та молодих учених, а над визначенням найкращих з них у кожній секції працювало авторитетне журі.

Доповіді представляли вищі навчальні заклади, підприємства та організації Дніпра, Кропивницького, Києва, Луцька, Львова, Одеси, Харкова, Черкас та Чернігова.

Найбільш вдалі доповіді  були відзначені дипломами та оригінальними подарунками.

Були проведені екскурсії до Музею історії ХНУ імені В. Н. Каразіна, Ботанічного саду, Історичного музею, Музею археології ХНУ імені В. Н. Каразіна та анатомічного музею.

 

 

Тези доповідей можна скачати тут (*.pdf)

 

Переможці конференції

 

Аналітична хімія

І місце

Буніна Зінаїда Юріївна (НТК "Інститут монокристалів", м. Харків)

 

ІІ місце

Біда Дар'я Сергіївна (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

Дорошенко Роман Євгенович (ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет", м. Дніпропетровськ)

 

ІІІ місце

Калінін Денис Вікторович (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

Крутієнко Анастасія Геннадіївна (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

Колісник Олексій Васильович (НТУ «Харківський політехнічний інститут», ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров'я», м. Харків)

Оніжук Микита Олегович (ХНУ імені В.Н. Каразіна, м. Харків)

 

Диплом за участь

Пилипенко Марія Андріївна (Харківська ЗОШ № 160, м. Харків)

 

 

Органічна хімія

І місце

Моріна Дар'я Андріївна (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

 

ІІ місце

Гіюк Володимир Миколайович (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

Желавський Олексій Сергійович (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

 

ІІІ місце

Батов Вадим Володимирович (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

Залізна Катерина Володимирівна (ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет", м. Дніпропетровськ)

Підворотня Анастасія Володимирівна (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

 


Фізична та неорганічна хімія

І місце

Онижук Микита Олегович (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

 

ІІ місце

Головізніна Катерина Володимирівна (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

Філатов Ярослав Ігорович (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

 

ІІІ місце

Блажинська Маргарита Михайлівна (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

Фарафонов Володимир Сергійович (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

Огер Ганна Олександрівна (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

 

 

Фізична хімія

І місце

Мерко Марія Олександрівна (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

 

ІІ місце

Марфунін Микита Олексійович (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

Москаєва Олена Георгіївна (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

Єрмоленко Ганна Юріївна (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

 

ІІІ місце

Васильєва Ольга Сергіївна (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

Клочанюк Олег Романович (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)

Харченко Дар'я Василівна (ХНУ імені В.Н.Каразіна, м. Харків)