Skip navigation.

Розіграш «Кубка Декана» з міні-футболу

24 квітня 2016 р. на спорткомлексі «Каразінський» пройшов розіграш «Кубка Декана» хімічного факультету з міні-футболу, присвячений «Дню хіміка - 2016».

У турнірі взяли участь 3 команди студентів хімічного факультету: 3-го, 4-го та 5-го курсів, а також команда випускників факультету. У запеклій боротьбі переможцем турніру стала команда випускників, яка набрала 5 очок. Друге місце посіла команда 5-го курсу, яка набрала таку ж саму кількість очок, як і переможці, але поступилася їм за різницею забитих та пропущених м´ячів (+1 проти +4). Команди 4-го та 3-го курсів також набрали однакову кількість очок - по 2. Завдяки кращій різниці м´ячів третє місце посіла команда 4-го курсу, а команда 3-го курсу опинилася на останньому місці.

У складі команди випускників, що стала переможницею турніру, грали: Костянтин Бєліков, Олексій Вєрушкін, Олександр Голубовський, Михайло Горобець, Сергій Єльцов, Василь Ловін та Василь Чорний.

Кращим бомбардиром турніру став студент 5-го курсу Денис Кириленко.

Пропонуємо подивитися фотозвіт про цей турнір.