Skip navigation.

Кубок Декана з міні-футболу

19 квітня 2015 р. на спорткомлексі «Каразінський» пройшов традиційний розіграш "Кубка Декана" хімічного факультету з міні-футболу.
У турнірі взяли участь 4 команди студентів хімічного факультету (1-го, 3-го, 4-го курсів та збірна, складена зі студентів 4-го і 5-го курсів), а також команда випускників факультету.
У запеклій боротьбі переможцем турніру стала команда третього курсу, яка набрала 9 очок. Друге місце посіла команда випускників, яка набрала 7 очок і тільки завдяки перемозі у особистій зустрічі випередила збірну команду 4-го та 5-го курсів, що посіла третє місце. На четвертому місці опинилася команда 4-го курсу (6 очок), а першокурсники, як новачки розіграшу, закінчили турнир на останньомі місці, не набравши жодного очка.
Кращими бомбардирами розіграшу стали: студент 5-го курсу Антон Книга та студент 3-го курсу Євген Булгаков.
Переможцями турніру у складі команди 3-го курсу стали: Левон Мікаєлян, Євген Булгаков, Вячеслав Шопінський, Денис Скляров, Олексій Скляров та Кирило Кривега.
Пропонуємо подивитися фотозвіт про цей турнир.