Skip navigation.
 

Студентська рада

Студентська рада хімічного факультету

На хімічному факультеті активно працює студентське самоврядування, представлене студентськими радами факультету і гуртожитку, профспілковим бюро і студентським науковим товариством.

Робота студентської ради факультету, яка координується студентським деканатом, ведеться за такими основними напрямками:

  • культурно-масова робота,

  • інформаційна діяльність,

  • оптимізація навчального процесу,

  • захист прав студентів в академічній сфері,

  • робота в сфері благодійності,

  • адміністративно-господарська діяльність.

Робота з оптимізації навчального процесу. Ця робота включає в себе роботу цілої команди студентів, готових змінити наш факультет на краще. З їх допомогою відбувається обговорення навчальних планів і програм, ставляться питання про предмети за вибором і багато іншого. Також проводиться День студентського самоврядування. У цей день будь-який студент може прийти на прийом до студентського декану зі своїми проблемами, питаннями та побажаннями, що відносяться не тільки до побутових питань (таким, як, наприклад, проживання в гуртожитку), але і з проблем, що відносяться до викладання тих чи інших предметів.

Адміністративно-господарська діяльність. У цьому напрямку на рівні факультету робота проводиться також в рамках Дня студентського самоврядування. Після цього дня, відбувається спільне засідання ректорату університету, на яке запрошуються всі студентські декани, і вони там доповідають про всі проблеми, які їм розповіли студенти факультету на прийомі. Крім того всі ці побажання подаються в письмовому вигляді, потім публічно обговорюються і розробляються шляхи їх реалізації.

Культурно-масова робота. Велика частина культурно-масових заходів спрямована на першокурсників, щоб долучити їх до університету, факультету та студентського життя. Серед таких заходів можна виділити тиждень першокурсника (протягом цього тижня перший курс знайомиться з факультетом, старшими товаришами і занурюється в справжню студентське життя), наступним заходом, в якому активно беруть участь наші першокурсники - конкурс талантів Alma Mater. Студенти старших курси, зі свого боку, завжди намагаються в міру сил допомагати в підготовці та організації цих заходів. Обидва ці заходи спрямовані на пошук активних і талановитих людей, щоб долучити їх до проведення традиційного свята Дня хіміка (ДХ), який проходить в кінці квітня. Серед заходів Дня хіміка можна виділити науково-популярні хімічні лекції, які проходять за день до ДХ. У сам день хіміка вранці можна спостерігати феєричне шоу на сходинках з конкурсами, пізніше - святкова конференція-аукціон, присвячена дню хіміка, де також проходить конференція з викладачами факультету. Ну і, нарешті, після цієї конференції студенти та викладачі переносяться в актовий зал університету для перегляду концерту, підготовленого активними студентами. Також спеціально до ДХ виготовляється безліч сувенірної продукції (це і футболки, значки, ручки...).

Інформаційна діяльність активно ведеться у нас на факультеті. Студенти, в першу чергу це старости, інформуються про найважливіші заходи, які будуть проходити в університеті. Це реалізується шляхом розвішування оголошень або рекламних плакатів по факультету, розміщення інформації в соціальних мережах, шляхом особистого спілкування.


Голова студентської ради хімічного факультету - Шульга Марія

Тел.: +380994553466, +380985546753

E-mail: chemstudrada@gmail.com

 

 

Заступник голови студентської ради хімічного факультету - Грязнова Євгенія

Тел.: +380987525419

E-mail: evg.gryaznova@gmail.com

 

 

Секретар студентської ради хімічного факультету - Новосельцев Іван

Тел.: +380997738127

E-mail: novivan2000@gmail.com