Skip navigation.
 

Конкурс «Shell Ideas360»

До уваги студентів!

Оголошено щорічне міжнародне змагання «Shell Ideas360», що проводиться під егідою партнера університету імені В.Н. Каразіна та хімічного факультету компанії «Шелл». Суть проекту полягає у створенні та розвитку ідей для вирішення проблем виробництва енергії, доступу до води та їжі. У конкурсі можуть приймати участь студенти будь яких курсів та факультетів, можна подавати як індивідуальні, так і колективні заявки.

Проект проходить у три етапи:

1 етап (до 1 грудня 2014 р.): формулювання ідеї, он-лайн реєстрація на сайті www.shellideas360.com, створення власного профайлу;

2 етап (з 22 січня до 8 березня 2015 р.): обрані ідеї розвиваються за участю наставника/ментора, проводяться он-лайн тренінги;

3 етап (з 14 квітня до 22 травня 2015 р.): подорож до Нідерландів, інтенсивне 3-денне тренування, презентування ідеї керівникам компанії «Шелл» в Гаазі.

Найкращі ідеї будуть розглянуті в рамках програми «Shell Gamechanger», а їх автори отримають у якості нагороди подорож від National Geographic Adventure.

Навіть найпростіші ідеї, що зможуть забезпечити надійні та недорогі рішення глобальних проблем людства, мають шанси стати переможцями!

Контактна інформація:

Додаткова інформація: www.shell.ua/innovation/shell-ideas360

Реєстрація ідей: www.shellideas360.com

Запитання можна відправляти на електронну адресу: yuliya.pikhnovska@shell.com