Skip navigation.
 

XIX Українська конференція з неорганічної хімії

З 7 по 11 вересня у сонячній Одесі проходила XIX Українська конференція з неорганічної хімії за участю закордонних учених. У конференції взяли участь близько 260 науковців з різних куточків України та світу. Як зазначив у своїй заключній промові співголова наукового комітету конференції, академік НАН України, директор Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України Сергій Васильович Волков, якість та обсяг переважної більшості доповідей відповідали міжнародному рівню.
Наукові досягнення нашого факультету були гідно представлені д.х.н., проф. М.О. Мчедловим-Петросяном, к.х.н., проф. О.М. Калугіним, д.х.н., проф. Ю.В. Холіним, а також аспірантами та викладачами хімічного факультету.
Приємно відмітити, що стендова доповідь аспірантки кафедри фізичної хімії Н.Н. Камнєвой «Влияние мицеллярной среды дитетрадецилдиметиламмоний бромида и этония на протолитические равновесия индикаторов», що була результатом довгої, активної, наполегливої, напруженої та кропіткої праці, стала однією з трьох кращих робіт, відзначених науковим комітетом конференції з неорганічної хімії.

Прикріплений файлРозмір
odessa_09_14.jpg1.57 MB