Skip navigation.
 

IX Всеукраїнська конференція з аналітичної хімії

16 -20 вересня 2013, Донецький національний Університет

 

Рішенням сесії Наукової Ради НАН України з аналітичної хімії 2012 року, та за підтримки Донецького національного університету, в вересні 2013 року в м. Донецьк буде проведена IX Всеукраїнська конференція з аналітичної хімії.Конференція відноситься до серії Українських конференцій з аналітичної хімії, заснованої в 1950-х роках Українським хімічним товариством та відділенням хімії при Академії наук. Одним із засновників серії був академік Анатолій Кирилович Бабко. VII конференція проходила у 2005 році в Києві, а VIII у 2008 році в Одесі

Мета конференції.Висвітлити досягнення аналітичної науки в Україні за останні пять роківВизначити тенденції розвитку окремих напрямків аналітичної хімії та хімічного аналізу в УкраїніПровести обмін досвідом між науковцями та практиками в Україні та за кордоном.Поглибити міжнародну інтеграцію хіміків-аналітиків України.

Напрямки роботи конференціїДоповіді в усіх основних наукових напрямках аналітичних та біоаналітичних досліджень можуть бути представлені на конференції, включаючи методи пробопідготовки та розділення. В залежності від кількості доповідей, що будуть представлені, оргкомітет буде організовувати роботу конференції по відповідним секціям. На конференції плануються пленарні (30 хв.), секційні (20 хв) та стендові доповіді. Попередньо, плануються текі секції:

1. Загально-наукові проблеми та освіта

7. Сенсори та тест-методи, моніторінг

2. Електрохімічні методи аналізу

8. Фарм-аналіз та визначення небезпечних речовин

3. Спектроскопічні та спектральні методи аналізу

9. Аналіз природних об'ектів

4. Мас-спектрометрія та гібридні методи

10. Аналіз обєктів техногенного походження

5. Методи розділення

11. Аналіз харчових продуктів, косметичних засобів та товарів побутової хімії

6. Методи концентрування

12. Інше

 

Організаційний комітет конференціїПрограмний комітет конференціїпроф. Антоніна Алемасова, Донецьк Україна - головаПроф. Валерій Антонович, Одеса Україна - головачл.-кор., проф. Володимир Зайцев, Київ Україна - заступник головичл.-кор. Олексій Солдаткін, Київ Укріїнаакад., проф. Владислав Гончарук, Київ Україніпроф. Ярослав Базель, Ужгород Україначл. кор., проф. Віктор Георгієвський, Харків Українапроф. Федір Чміленко, Дніпропетровськ Українаакад., проф.Ганна Єльська, Київ Українапроф. Олександр Гризодуб, Харків Україна  Локальний організаційний комітетТехнічний комітетБеспалова С.В. проректор з наукової роботидоценти Симонова Т.Н., Рокун А.Н. та Щепина Н.Д.Шендрик А.Н. декан хімічного факультетуст. викладач Алемасова  Н.В.Алемасова А.С. зав. кафедри аналітичної хімії.наукові співробітники Добрыдин А.В., Луговой К.С., Дмитрук Н.П. та Аревадзе И.Ю.

 

Місце проведення конференціїПленарні засідання будуть проходити у головному корпусі ДонНУ за адресою: 83001 Донецьк, вул. Університетська, 24, Донецький національний університетСекційні засідання - на хімічному факультеті ДонНУ

Розміщення гостей буде проводитися у готелях міста. Кількість місць у недорогих готелях обмежена. Тому бажано замовити готель завчасно.

Умови участі у конференції. Для участі у конференції необхідно:

  1. до 31 грудня 2012 року вислати заявку на участь у конференції

  2. до 30 травня 2013 року вислати тези доповіді

  3. до 01 вересні сплатити орг. внесок.

 Контактна інформаціяЗ Організаційних ПитаньЗ Питань Програми Конференції (Тип Доповіді, Секція І Т.І.)проф. Антоніна Алемасова - голова оргкомітету (alemasovaa@gmail.com)Проф. Валерій Антонович, -голова програмного комітету (antonovichvp@ukr.net)