Skip navigation.

Новини

Літня практика школярів та екскурсії на хімічному факультеті

З 29 травня 2018 р. в рамках роботи літніх шкіл в лабораторіях хімічного факультету активно працювали учні 8 та 10 класів Харківського ліцею № 161 "Імпульс" та 8 класу Харківської спеціалізованої школи І-III ступенів № 166 « Вертикаль». Учні виконали лабораторні роботи під керівництвом провідних викладачів факультету. Крім того, навчальні та наукові лабораторії хімічного факультету відвідали учні семи шкіл м. Харкова. Школярі познайомилися з організацією та особливостями навчального процесу та подивилися цікаві хімічні досліди.

Нарахування рейтингових балів

Шановні студенти хімічного факультету!

Стипендіальна комісія хімічного факультету оголошує збір документів для нарахування балів студентам за наукову, громадську, спортивну та інші види діяльності.
Очікуємо ваші документи до 8 червня включно!
Документи можна подати студентському декану Сергію Бочарову, голові профкому Микиті Ольшанському, голові СНТ Денису Калініну. У разі виникнення суперечок звертайтесь до голови комісії Єфімова Павла Вікторовича (ауд. 7-83) та зам. голови Єльцова Сергія Віталійовича (ауд. 2-96).

Види діяльності та бали наведені в додатку.

Розіграш «Кубка Декана» з міні-футболу 2018

6 травня 2018 р. на спортивному комплексі «Каразінський» пройшов розіграш «Кубка Декана» хімічного факультету з міні-футболу, проведений з нагоди «Дня хіміка - 2018».
У турнірі взяли участь дві команди студентів хімічного факультету: 2-го та 6-го курсів, а також дві команди випускників факультету: «молодші» (2015-2017 роки випуску) та «старші» (1993-2006 роки випуску). У запеклій боротьбі переможцем турніру стала команда шостого курсу, яка виграла у всіх суперників. Друге місце посіла команда «молодших» випускників, яка перемогла другокурсників та своїх «старших» колег. Третіми стали «старші» випускники, які спромоглися переграти лише другокурсників. Команда другого курсу опинилася на останньому, четвертому місці.
У складі команди - переможниці турніру - грали: Левон Мікаєлян, Євген Булгаков, Вячеслав Шопінський, Кирило Кривега, Дмитро Борзило та Артем Голубовський.
Кращими бомбардирами турніру стали одразу три гравці, які забили по 5 мячів: студенти 6-го курсу Левон Мікаєлян та Євген Булгаков, а також доцент Бєліков Костянтин Миколайович.
Пропонуємо подивитися фотозвіт про цей турнір.

Пам’яті професора Ю.В. Холіна

1 травня 2017 року пішов з життя перший проректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри хімічного матеріалознавства, доктор хімічних наук, професор, заслужений професор університету ЮРІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ ХОЛІН.

Масштабна, ерудована, благородна Людина, зразок професіоналізму, принциповості, обов'язковості. Його передчасна смерть стала особистою трагедією і непоправною втратою для всіх, кому довелося з ним товаришувати, працювати, спілкуватися. Минулий рік не пом'якшив гіркоту втрати і дав ще гостріше відчути його неординарність, масштаб і значущість для університетської спільноти. Пам'ятаємо, схиляємося, сумуємо.

http://chemo.univer.kharkov.ua/kholin/tribute/index.html

Міжфакультетські дисципліни

До уваги 1 та 2 курсу!
Вам необхідно обрати міжфакультетські дисципліни на наступний рік. Інформацію щодо вибору міжфакультетських дисциплін можна знайти на сайті університету
http://www.univer.kharkov.ua/ua/study/polling_discipline/polling_discipl...

Свято хімічного факультету – День Хіміка - 2018

Щороку наш хімічний факультет дарує студентам, випускникам, аспірантам та викладачам університету неймовірно яскраве, незабутнє і, що досить важливо, традиційне для всіх свято - День Хімічного факультету, або День Хіміка​. Цього року, 4 травня, було проведено низку заходів, присвячених найголовнішому святу факультету, який проходив під знаком елемента №51 - Стибію! 
Із самого ранку студенти всіх курсів нашого факультету своїми посмішками й танцями на сходах перед головним корпусом ХНУ імені В. Н. Каразіна заряджали всіх присутніх радістю та позитивом. Не оминули це свято й викладачі, які не упустили жодної можливості, щоб привітати студентів та дати їм свої настанови. Також було проведено багато конкурсів на логіку, кмітливість, спритність та почуття гумору, які в черговий раз довели, що наші студенти - це всебічно розвине і інтелектуальні особистості.
Крім танців і конкурсів, учасники та гості Дня Факультету взяли участь у марші по площі в халатах, у квесті по головному корпусу університету, чим ще раз довели високий інтелект і кмітливість хіміків, побували на «Аукціоні» факультету. Останнім і самим головним заходом дня став концерт в Актовому залі головного корпусу університету. Цей концерт довів усім, що на факультеті навчаються талановиті та обдаровані особистості, справжні актори, показав, що наші студенти вміють гано співати, артистично танцювати й приносити радість та захват глядачам!
В організації і проведенні свята «День Хіміка - 2018» взяли участь наступні студенти: Кірєєва Валерія, Бочаров Сергій, Шульга Марія, Котляревська Тетяна, Міронова Вероніка, Помаз Марія, Ольшанський Микита, Жаворонкова Світлана, Домбровський Денис, Сергєєва Євгенія, Ходжаєва Руслана, Бабійчук Денис, Карпань Сергій, Кожешкурт Олена, Мартинюк Дарина, Мікаєлян Левон, Проскурін Дмитро, Славгородська Марія, Шляпкіна Юлія, Шуніна Дарина, Гузе Кристина, Ольхович Влада, Екзархов Богдан, Баняс Роксолана, Трощенко Влад, Денис Домбровский, Світлана Сорокіна, Максим Похмура, Дарья Забеліна, Дмитро Бульба, Софія Греськів, Піскунов Ілля, Нігей Анастасія, Александрова Вікторія, Смірнов Олег, Куртова Наталья, Гурова Юлія, Міленіна Надежда, Чістікова Діана, Гулевська Ганна.
Адміністрація хімічного факультету висловлює щиру подяку всім студентам та співробітникам факультету, що організували і провели «День Хіміка - 2018».

Студентка хімічного факультету Юлія Шляпкіна – «Міс екстравагантність»

19 квітня 2018 року у нашому університеті пройшов конкурс краси, чарівності та грації «Красуня університету - 2018». Двадцять найгарніших дівчат університету з усіх факультетів боролися за звання першої красуні. Конкурсна програма складалась з двох загальних виступів, інтелектуального конкурсу та власного творчого номеру.
Наш рідний хімічний факультет з гідністю представляла Юлія Шляпкіна, студентка 4 курсу. Зачарувавши витонченістю, грацією та шармом в загальних номерах, вона з гідністю пройшла інтелектуальний конкурс, продемонструвала хореографічний талант та креатив у творчому номері. Юля довела, що на хімічному факультеті навчаються не лише розумні, а й гарні та талановиті представниці прекрасної статі.
Всі виступи Юлії з запалом підтримували студенти, рідні та друзі красуні, що відзначили також і організаторі конкурсу, назвавши найкращою групою підтримки представників саме хімічного факультету. Вітаємо нашу представницю з отриманням звання «Міс екстравагантність», та бажаємо Юлії подальших творчих досягнень та успіхів!

Хімічні Каразінські читання-2018

23-25 квітня 2017 року на хімічному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна відбулась ювілейна Х Всеукраїнська наукова конференція студентів та аспірантів "Хімічні Каразінські читання-2018" (ХКЧ'18). Працювали 4 секції: органічної хімії, неорганічної хімії, аналітичної хімії та фізичної хімії. Всього на конференцію було подано 113 робіт студентів, аспірантів та молодих учених, а 24 з них за рішенням журі було відзначено дипломами переможця та оригінальними призами. Були представлені роботи студентів, аспірантів та молодих вчених Аріелю (Ізраїль), Баку (Азербайджан), Вінниці, Дніпра, Єкатеринбургу (Росія), Житомира, Запоріжжя, Іваново (Росія), Києва, Кропивницького, Луцька, Львова, Мінська (Білорусь), Москви (Росія), Одеси, Ужгорода, Харкова, Черкас та Чернігова. Були проведені екскурсії до Екопарку О.Фельмана, Музею IT-технологій, Музею метрополітену, Музею мисцтецтв, а також проведено пішохідну екскурсію по Харкову.

 

Переможцями за секціями стали:

Органічна хімія


І місце

Гомон Антон Андрійович  КНУ ім. Тараса Шевченка, Інститут високих технологій

Кохан Сергій Олександрович  Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка


І І місце

Клебан Ігор Михайлович  Інститут органічної хімії Національної академії наук України

Підворотня Анастасія Володимирівна  Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

Оніпко Олександр Владиславович Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна


І І І місце

Юров Євген Юрійович  КНУ ім. Тараса Шевченка, Хімічний факультет

Желавський Олексій Сергійович Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

Комишня Єлизавета Василівна Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

 

 

Неорганічна хімія


І місце

Федорчук Андрій Анатолійович Львівський національний університет імені І. Франка

І І місце

Блажинська Маргарита Михайлівна Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

І І І місце

Шикун Марина Олександрівна  Білоруський державний університет

Павлюк Назар Володимирович Національний університет імені І. Франка

 

Аналітична хімія


І місце

Буряк Євгенія Ігорівна Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна


І І місце

Корбан Антон Леонідович Білоруський державний університет


І І І місце

Кобзарь Єлизавета Геннадіївна Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна

Маляренко  Микита Володимирович Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна

 

Фізична хімія


І місце

Степанюк Дар'я Сергіївна Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна


І І місце

Гордєєва Ірина Олександрівна Донецький національний університет імені Василя Стуса

Марфунін  Микита Олексійович Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна

Сирота Олена Олександрівна Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна


І І І місце

Харченко  Дар'я Вікторівна Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна

Понамарьов Вадим Костянтинович Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна

Пилипенко Марія Андріївна ХЗОШ №160

Карабцова Вікторія Михайлівна Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна 

До уваги учасників Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників з хіімії!

Остаточні результати очного (другого) туру олімпіади оприлюднені на сайті: http://start.karazin.ua/page/olimpiady

Хімічний факультет запрошує всіх учасників олімпіади з хімії до вступу на наш факультет!