Skip navigation.
 

Новини

Запрошуємо до участі в «Хімічних Каразінських читаннях – 2020»!

Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у Дванадцятій Всеукраїнській науковій конференції студентів та аспірантів «Хімічні Каразінські читання - 2020», яка відбудеться 21-23 квітня 2020 року на хімічному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. 
Реєстрація та подання тез доповідей - до 1 квітня!
Основні напрямки роботи конференції: - аналітична хімія; - неорганічна хімія; - органічна хімія; - фізична хімія.         Робочі мови конференції: українська, російська та англійська. 
Форма участі у конференції: заочна із публікацією тез, або очна -  усні доповіді тривалістю до 10 хв. 
У Харкові на Вас чекають також різноманітні заходи, із списком яких Ви можете ознайомитись на сторінці конференції. 
Наша конференція - це чудовий спосіб провести кілька днів у мальовничому місті із задоволенням для себе та користю для Вашої наукової кар'єри! 
Більше інформації за посиланням: 
http://chemistry.univer.kharkov.ua/chemread
За додатковою інформацією ви завжди можете звертатися до нас за електронною адресою: chemkarazin@karazin.ua
Будемо раді бачити Вас серед учасників конференції!З повагою, Оргкомітет    

Продовжено прийом тез

Шановні колеги! Інформуємо Вас, що реєстрацію та прийом тез на ХІІ Всеукраїнську наукову конференцію студентів та аспірантів «Хімічні Каразінські читання – 2020» (ХКЧ’20) подовжено до 15 квітня!
У зв’язку з карантином, організаційний комітет залишає за собою право проведення конференції в заочній формі або перенесення дати проведення конференції.

До уваги студентів - дистанційне навчання!

На час карантину кафедри хімічного факультету підготували матеріали для дистанційного навчання. Кінцевий термін розміщення матеріалів - 23.03.2020 р. Зверніть увагу, що після закінчення карантину з деяких дисциплін буду проведено контрольні роботи. З матеріалами можна ознайомитись на сторінках
http://chemistry.univer.kharkov.ua/uk/node/1716 (кафедра фізичної хімії)
http://chemistry.univer.kharkov.ua/uk/node/1720 (кафедра неорганічної хімії)
http://chemistry.univer.kharkov.ua/uk/node/1724 (кафедра хімічної метрології)
http://chemistry.univer.kharkov.ua/uk/node/1715 (кафедра органічної хімії)
http://chemistry.univer.kharkov.ua/uk/node/1738 (кафедра хімічного матеріалознавства)
http://chemistry.univer.kharkov.ua/uk/node/1719 (кафедра прикладної хімії).

Про розклад проведення лабораторних практикумів після закінчення карантину буде повідомлено додатково.

До уваги студентів - дистанційне навчання

З матеріалами для дистанційного навчання за НЕхімічними дисциплінами можна ознайомитись за посиланням http://chemistry.univer.kharkov.ua/uk/node/1732

Щодо спеціального навчання з охорони праці

Інформацію про поновлення занять з "Правила охорони праці під час роботи в хімічних лабораторіях (НПАОП 73.1-1.11.12)" згідно наказу ректора № 0108 - 1/018 від 17.01.2020 р. буде розміщено на сайті факультету після закінчення карантину. Лекції №1 та №2 можна переглянути у файлах:

Щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції та організації роботи на час карантину

Згідно з постановою КМУ та наказом по університету з 12 березня по 3 квітня 2020 р. заборонено: - відвідування університету здобувачами освіти;- проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб.
До уваги студентів: лекційні матеріали буде розміщено на сторінках кафедр (сайт факультету) до 23.03.2002 р., про план відпрацювання лабораторних/практичних занять після нормалізації епідемічної ситуації буде повідомлено додатково.

 

Хімічний факультет Каразінського в Харківському ліцеї № 89

11 березня 2020 р. співробітники хімічного факультету Д. Новіков та О. Швець в рамках програми з профорієнтаційної роботи відвідали з презентацією факультета та цікавими дослідами Харківський ліцей №89 та поспілкувалися з учнями 7, 9 та 10 класів.

 

До уваги студентів - тиждень кар'єри в Каразінському!

Зацікавлений в роботі? Не знаєш до кого звернутися за допомогою?

Центр практичної підготовки і працевлаштування Каразінського допоможе вирішити цю проблему. 13 квітня стартує Karazin career week 2020. Зроби перший крок в своє майбутнє вже зараз! Допоможи запросити кращих роботодавців, коротка анкета за посиланням - http://bit.ly/KarazinCareerWeek_2020   

Висловлюємо щирі співчуття рідним та бльзьким доцента Кравченка Андрія Васильовича

Після важкої хвороби пішов із життя наш колега, прекрасний педагог, відомий науковець, мудрий наставник, незмінний учасник "ТРИКУТНИКА" й чудова людина доцент кафедри прикладної хімії Кравченко Андрій Васильович. 

Висловлюємо щирі співчуття його рідним, близьким і друзям

 

До уваги працівників хімічного факультету: загальні збори трудового колективу

11 березня, в середу о 15:00 в ауд. "Велика хімічна" до початку занять з охорони праці відбудуться збори трудового колективу хімічного факультету з питання "Рекомендація до обрання на посаду завідувача кафедри фізичної хімії проф., член-кор. НАН України М.О. Мчедлова-Петросяна". Звіт М.О. Мчедлова-Петросяна на посаді завідувача кафедри фізичної хімії за останні 7 років та програму розвитку кафедри можна переглянути у файлах: