Skip navigation.

Новини

До уваги абітурієнтів 2017 року!

Хімічний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна здійснює конкурсний прийом на підготовку бакалаврів:

 

1.    Для осіб, які здобули повну загальну середню освіту, на 1 курс - за результатами ЗНО за 2016 і 2017 роки:

  • з хімії (мінімальна кількість балів - 125),
  • з математики (мінімальна кількість балів - 100),
  • з української мови та літератури (мінімальна кількість балів - 100).

Конкурсний бал розраховується за формулою: (бал ЗНО з хімії)×0,5 + (бал ЗНО з української мови та літератури)×0,2 + (бал ЗНО з математики)×0,2 + (бал атестату за 200-бальною шкалою)×0,1

2.    Для осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста на 2 курс - за результатами письмового фахового екзамену з хімії. З програмою екзамену можна ознайомитися за посиланням http://chemistry.univer.kharkov.ua/uk/node/1206

 

Зверніть увагу, що ці особи можуть зараховуватись за державним замовленням лише в разі вступу на ту саму або споріднену в межах галузі знань спеціальність. Перелік споріднених спеціальностей див. у Додатку 4 Правил Прийому за посиланням: http://start.karazin.ua/page/documenty

 

Конкурсний прийом на підготовку магістрів здійснюється на основі здобутого вищої освіти за результатами іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань. З програмою екзамену можна ознайомитися за посиланням http://chemistry.univer.kharkov.ua/uk/node/1206

 

Початок роботи приймальної комісії: 12 липня 2017 року.

Детальніше з правилами прийому до університету, а також з переліком необхідних документів дивіться за посиланням: http://start.karazin.ua/page/documenty

Хімічні Каразінські читання–2017

Шановні колеги!

 

18-20 квітня 2017 року на хімічному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна відбулась IХ Всеукраїнська наукова конференція студентів та аспірантів  "Хімічні Каразінські читання-2017" (ХКЧ'17).

Працювали 4 секції: органічної хімії, неорганічної хімії, аналітичної хімії та фізичної хімії.

Всього на конференцію було подано 112 робіт студентів, аспірантів та молодих учених, а над визначенням найкращих з них у кожній секції працювало авторитетне журі.

Доповіді представляли вищі навчальні заклади, підприємства та організації Дніпра, Кропивницького, Києва, Луцька, Львова, Одеси, Харкова, Черкас та Чернігова.

Найбільш вдалі доповіді  були відзначені дипломами та оригінальними подарунками.

Були проведені екскурсії до Музею історії ХНУ імені В. Н. Каразіна, Ботанічного саду, Історичного музею, Музею археології ХНУ імені В. Н. Каразіна та анатомічного музею.

 

 

Тези доповідей можна скачати тут (*.pdf)

 

Переможці конференції

Попередні результати другого (очного) туру олімпіади для абітурієнтів

Учасникам, які набрали більше 90 балів, нараховується 20 балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при вступі до хімічного факультету. Початок роботи приймальної комісії - 12 липня 2017 року.

Турнір хімічного факультету з міні-футболу «Кубок Декана»

Турнір буде проходити 30 квітня 2017 р. з 12.30 до 15.30 у залі спортивного комплексу «Каразинський». У турнірі беруть участь команди студентів хімічного факультету, а також команда випускників. Приходьте підтримати свою команду!

5-та Міжнародна конференція "Нанотехнології та наноматеріали" (НАНО-2017)

5-та Міжнародна конференція "Нанотехнології та наноматеріали" (НАНО-2017), відбудеться 23-26 серпня у Чернівецькому Національному університеті ім. Юрія Федьковича
Докладніше: http://www.iop.kiev.ua/~nano2017/index_ua.html

2nd Conference for Young Scientists (CYS-2017)

We are proud to announce call for abstract submission to the 2nd
Conference for Young Scientists (CYS-2017), which is the Joint Meeting
of the 25th Annual Conference "Modern Aspects of Biochemistry and
Biotechnology" that traditionally takes place in Palladin Institute of
Biochemistry NASU (Kyiv, Ukraine) and Conference of the Young
Scientists of the Division of Biochemistry, Physiology and Molecular
Biology National Academy of Sciences of Ukraine (BPMB NAS of Ukraine).

REGISTRATION FORM available here https://goo.gl/forms/Y5nlnK7O4DHOcwnQ2
More information: http://biochemistry.org.ua/

PhD програма університету Кардіфа

До уваги студентів 6-го курсу за зацікавлених молодих вчених!
Університет Кардіфа (Великобританія) оголошує про свою PhD-програму
(див. додаток).
Зокрема, за напрямом органічна, супрамолекулярна хімія та фотофізика
(проф. Davide Bonifazi) запрошуються випускники хімічного факультету.
Вимоги - знання предмету, англійської мови, мотивація.
Усім зацікавленим прохання контактувати з Олесею Кулик
(KulykO@cardiff.ac.ukolesia.kulyk@yahoo.com).    

Студенти університету — переможці Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії серед студентів класичних університетів

5-7 квітня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка проходив  заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, в якому взяв участь 31 представник  класичних університетів. Перше місце посіла студентка 5 курсу хімічного факультету Ірина Запорожець, друге - студент 4 курсу Микита Оніжук; студента 2 курсу Олексія Желавського нагороджено дипломом IV ступеня.

Вітаємо та бажаємо нових успіхів!
Результати першого туру олимпіади з хімії для абітурієнтів.

Учасники, які набрали більше 75 балів запрошуються до другого (очного) туру олімпіади.
Другий (очний) тур олімпіади проходитиме у неділю, 23 квітня о 10:00 за адресою м. Харків, м. Свободи, 4, ауд. 7-79. Початок реєстрації - о 9:30.

До участі до другого туру допускаються виключно особи, які закінчують навчальний заклад у цьому році, або вже здобули документ про повну загальну середню освітураніше.

 

Учасники другого туру повинні мати при собі:

-              документ, що посвідчує особу і громадянство;

-              довідку з фотокарткою з навчального закладу, яка засвідчує навчання у випускному класі і завірена печаткою навчального закладу, або документ про повну загальну середню освіту.

Під час проведення другого туру учасникам дозволяється користуватися таблицею Менделєєва, таблицею розчинності та рядом активності металів.

Не допускається користування електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками та іншими матеріалами. У разі використання учасником олімпіади під час виконання роботи сторонніх джерел інформації (у тому числі підказки) він відсторонюється від участі в олімпіаді.

Учасникам другого туру олімпіади , які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі, нараховуються 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в Університеті імені В.Н. Каразіна.